4 rok Wydział Lekarski prezentacje BSJ

Kurs obejmuje wykłady, seminaria i ćwiczenia odbywające się w III Katedrze i Oddziale Klinicznym Kardiologii SUM (Kierownik Kliniki: prof. M. Gąsior, Kierownik Ćwiczeń dr hab. B. Szyguła-Jurkiewicz, tel. 604-102-999, email: bjurkiewicz@sum.edu.pl). Zgodny z modułem kształcenia zakres obowiązującego materiału oraz spis podręczników znajduje się na stronie internetowej III Katedry i Oddziału Klinicznego Kardiologii SUM. W razie pytań uprzejmie proszę o kontakt na podany nr telefonu oraz email.

6 rok Wydział Lekarski prezentacje BSJ

Kurs obejmuje wykłady, seminaria i zarys ćwiczeń obowiązujących w ramach bloku ćwiczeniowego dla 6 roku Wydziału Lekarskiego w Zabrzu, które odbywają się w III Katedrze i Oddziale Klinicznym Kardiologii SUM (Kierownik Kliniki: prof. dr hab. n. med. Mariusz Gąsior, Kierownik Ćwiczeń dr hab. B. Szyguła-Jurkiewicz, tel. 604-102-999, email: bjurkiewicz@sum.edu.pl). W razie pytań uprzejmie proszę o kontakt starościny 6 roku - pani Moniki Adamiec na podany nr telefonu lub email.

Ratownictwo 3 rok prezentacje BSJ

Kurs obejmuje wykłady, seminaria i podsumowanie ćwiczeń, które odbywają się w III Katedrze i Oddziale Klinicznym Kardiologii SUM (Kierownik Kliniki: prof. dr hab. n. med. Mariusz Gąsior, Kierownik Ćwiczeń dr hab. B. Szyguła-Jurkiewicz). Zakres obowiązujących podręczników oraz harmonogramy zajęć znajdują się na stronie internetowej Katedry. W razie pytań uprzejmie proszę o kontakt starościny 3 roku licencjatu z ratownictwa medycznego na mój nr telefonu: 604-102-999 lub email: bjurkiewicz@sum.edu.pl